Subcategories

Jest 4 produktów.

Brona talerzowa typ Lekki

LIGHT to wyposażona w talerze brona na sztywnej ramie zaczepiana na tylny TUZ ciągnika, dostępna w szerokościach roboczych od 1,5 m, do 2,5 m. Dzięki mocnej ramie zapewniającej stabilność i wytrzymałość maszyny oraz talerzom umiejscowionym pod optymalnym kątem, co przekłada się na doskonałą jakość mieszania resztek pożniwnych z glebą, pozostawiając idealnie wyrównane pole.

Brona talerzowa AGRO-LIFT

POWER DISC to wyposażona w talerze brona na sztywnej ramie zaczepiana na tylny TUZ ciągnika, dostępna w szerokościach roboczych od 2,5 m, do 4 m. Dzięki mocnej ramie zapewniającej stabilność i wytrzymałość maszyny oraz talerzom umiejscowionym pod optymalnym kątem, co przekłada się na doskonałą jakość mieszania resztek pożniwnych z glebą, pozostawiając idealnie wyrównane pole.

Brona talerzowa hydraulicznie zawieszana

BLUE POWER HD to brona na ramie rozkładanej za pomocą siłowników hydraulicznych, zaczepiana na tylny TUZ ciągnika, dostępna w szerokościach roboczych od 4 m, do 6 m. Dzięki mocnej ramie zapewniającej stabilność i wytrzymałość maszyny oraz talerzom umiejscowionym pod optymalnym kątem, co przekłada się na doskonałą jakość mieszania resztek pożniwnych z glebą, pozostawiając idealnie wyrównane pole.

Brona talerzowa hydraulicznie składana półzawieszana

MULTICUT PRO to ciągniona brona na ramie rozkładanej za pomocą siłowników hydraulicznych, dostępna w szerokościach roboczych od 4 m, do 6 m. Dzięki mocnej ramie zapewniającej stabilność i wytrzymałość maszyny oraz talerzom umiejscowionym pod optymalnym kątem, co przekłada się na doskonałą jakość mieszania resztek pożniwnych z glebą, pozostawiając idealnie wyrównane pole.